Płytki magnetyczne

Polar power

zamów polar power płytki polar power
ponad 3000 listów

Ponad 3000 listów ....

od zadowolych klientów. Przyjedź do nas, przed zakupem przeczytaj wybrane przez siebie opinie i upewnij się o świetnym działaniu płytek.

kim jest bioenergoterapueta

Kim jest bioenergoterapeuta?

Tomasz Kozieł pochodzi z Kęt, skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem drugiej klasy sportowej.

tu nas znajdziesz

Znajdziesz nas tutaj

F.P.H. "BioKent"
ul. Kleparz 7
32-650 Kęty

Opinie Klientów na temat "Polar Power"

Wszystkie cytowane poniżej opinie są do wglądu w siedzibie naszej firmy. Podobnie jak 3000 pozostałych opinii, które wpłynęły do nas w czasie 20-letniej działalności.

 1. Irena Dworak z Dębicy - Ogólne przemęczenie, bardzo silne napadowe bóle głowy, duża krótkowzroczność, problemy ze snem, bóle mięśni i stawów oraz kręgosłupa. Stosowanie płytki: kiedy przebywam w mieszkaniu płyta leży na podłodze mniej więcej po środku mieszkania, używamy jej również do magnetyzowania żywności. Bóle ustąpiły po około 3 tygodniach. Stany zapalne stawów ustąpiły po ok. 3-4 tygodniach. Poprawę odczuwają to także pozostali domownicy.
 2. Marianna Horecka z Kielc - Bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym, bóle w barku i stawów w rękach oraz zakłócenia snu. Płytkę leczniczą "Polar Power" stosowałam w nocy podczas snu, na początku stosowania kładłam na bolące miejsce na około jednej godziny, po 10 dniach kładłam po prostu w łóżku. Bóle ustąpiły. Jestem bardzo zadowolona.
 3. Danuta Zatorska ze Smardzewa - Cierpię na miażdżycę kończyn dolnych, czyli żylaki. Miałam niegojące się latami owrzodzenia na nogach, nadciśnienie, nerwobóle mięśni, cholesterol podwyższony, skaczący cukier, podrażnioną trzustkę od leków, które brałam na krążenie. Kupiłam płytkę i od 5 lat moje nogi nie są opuchnięte, pogoiły się owrzodzenia, nie biorę leków na krążenie, nie chodzę do chirurga.
 4. Maria Kotowicz ze Strzyżowa - Miałam zapalenie nerwu, rwę kulszową i półpasiec, który mnie wyczerpał z sił. Teraz dzięki płytce "Polar Power" jestem jak bym była w święconej wodzie kąpana - wstając tak jakbym się narodziła.
 5. Dabuta Biernacka z Warszawy - Od kilkunastu lat choruję na RZS i jestem leczona sterydami z różnym skutkiem. Były przerwy w bólu stawów a później niesamowite ataki cierpienia. Od marca br. korzystam z płyki "Polar Power" i ataki bólu całkiem ustąpiły.
 6. Bronisław Sroka z Gilowic - W imieniu wielu użytkowników, którzy nabyli u Państwa cudowną płytkę "Polar Power" - składam Państwu wyrazy serdecznego podziękowania za opracowanie i produkowanie tego rewelacyjnego urządzenia.
 7. Zbigniew Fijołek z Sochaczewa cierpiący na przerost prostaty. Jestem bardzo zadowolony z płytki leczniczej. Każdemu mężczyźnie chorującemu na przerost gruczołu krokowego gorąco polecam.
 8. Wąs Stanisław z Katowic - cierpi na bóle kręgosłupa. "Uważam, że „Polar Power" powinien stosować każdy, gdy cierpi na bóle kręgosłupa i bóle reumatyczne stawów. Jest to bardzo duża ulga w cierpieniach chorobowych".
 9. Ryszka Danuta z Kuźni Raciborskiej - rwa kulszowa, bóle kręgosłupa i uszkodzenie nerwów."Po 2 dniach odstawiłam lekarstwa. Po tygodniu bóle ustąpiły całkowicie. To rewelacyjny sposób na pozbycie się bólu".
 10. Seemann Kazimierz z Żywca - od 2 lat cierpi na bezsenność. Spał przeciętnie z przerwami 4-4,5 godz. w nocy."Czuję, się znacznie lepiej, śpię w nocy po 6 godz., sen mam spokojny, ciśnienie dobre. Rano wstaję wypoczęty i rześki".
 11. Śpiewak Maria z Wilkowic - od 10 lat choruje na gościec ze szczególnie ostrymi bólami stawów skokowych."Płytka jest rewelacyjna, łagodzi bóle, pozwala oszczędzić na wydatkach na lekarstwa. Lepiej śpię, obniżyło mi się ciśnienie".
 12. Świerta Eligiusz z Żor - zwyrodnienie kręgosłupa lędźwiowego, nadciśnienie, niedotlenienie lewej komory serca."Samopoczucie się polepszyło, bóle kręgosłupa ustąpiły, ciśnienie w normie, dobrze przesypiam noc".
 13. Dzięcioł Jan z Sosnowca - nadciśnienie, zawroty głowy, bóle kręgosłupa i stawów. "Stany zapalne ustąpiły, lepszy sen, spadek ciśnienia, lepsze samopoczucie".
 14. Kruczek Małgorzata z Jastrzębia - bolesne skurcze w nogach, bóle stawów, nadciśnienie tętnicze. "Wspaniała, rewelacyjna rzecz, dała kres moim cierpieniom, polecam wszystkim, którym ból nie jest obcy. Dziękuję Panie Tomaszu, dzięki Panu wróciła mi chęć do życia, nie boli".

Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Ogólne przemęczenie, bardzo silne napadowe bóle głowy, duża krótkowzroczność, problemy ze snem, bóle mięśni i stawów oraz kręgosłupa. Stosowanie płytki: kiedy przebywam w mieszkaniu płyta leży na podłodze mniej więcej po środku mieszkania, używamy jej również do magnetyzowania żywności.
Bóle ustąpiły po około 3 tygodniach. Stany zapalne stawów ustąpiły po ok. 3-4 tygodniach. Poprawę odczuwają to także pozostali domownicy. Lepiej śpią i nie mają żadnych chorób w porównaniu z rokiem poprzednim. Śpie doskonale. Wstaję wypoczęta, nie bolą mnie stawy i kręgosłup. Ciśnienie jest bardzo dobre.
Twoja końcowa opinia o "Polar Power": Rewelacja, choć początkowo nie bardzo wierzyłam w jego działanie. Teraz wypróbowałam na sobie, więc potwierdzam, że działa rewelacyjnie. Szkoda tylko, ze wcześniej nic na temat leczenia tą metodą nie słyszałam.

Irena Dworak
Dębica
wiek: 45 lat


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym, bóle w barku i stawów w rękach oraz zakłócenia snu. Płytkę leczniczą "Polar Power" stosowałam w nocy podczas snu, na początku stosowania kładłam na bolące miejsce na około jednej godziny, po 10 dniach kładłam po prostu w łóżku
Bóle ustąpiły. Jestem bardzo zadowolona. "Polar Power" stosuję ponad dwa miesiące. Mam ją zawsze w zasięgu ręki.
Polecam wszystkim.

Marianna Horecka
Kielce
wiek: 65 lat


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Cierpię na miażdżycę kończyn dolnych, czyli żylaki. Miałam niegojące się latami owrzodzenia na nogach, nadciśnienie, nerwobóle mięśni, cholesterol podwyższony, skaczący cukier, podrażnioną trzustkę od leków, które brałam na krążenie. Gdzieś 7 lat temu wyczytałam w gazecie o działaniu płytki leczniczej "Polar Power" - przypomniały mi się słowa chirurga, który polecił mi pole magnetyczne.
Kupiłam płytkę i od 6 lat śpię na płytce, kładę na niej stopy kiedy oglądam telewizor. Rewelacja dla mnie. Nie biorę leków na ciśnienie - lekarz powiedział że nie muszę już ich brać. Od 5 lat moje nogi nie są opuchnięte, pogoiły się owrzodzenia, nie biorę leków na krążenie, nie chodzę do chirurga. W sumie nie wydaję na leki, od czasu do czasu jakiś ból mnie dopadnie - ale mam już swój wiek.
Polecam płytkę "Polar Power" każdemu w różnym wieku.

Danuta Zatorska
Smardzew


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Miałam zapalenie nerwu, rwę kulszową i półpasiec, który mnie wyczerpał z sił. Rano każdego dnia miałam wymioty z powodu tarczycy. Brałam blokady bólowe w ręce i nogi, bo nie mogłam chodzić ani nic sobie ugotować. Teraz dzięki płytce "Polar Power" jestem jakbym była w święconej wodzie kąpana - wstając tak jakbym się narodziła. Nie czuje już bólu w klatce piersiowej z powodu wieńcówki, mam lepszy sen, ustąpiły szumy w uszach (..), ciśnienie trzyma się w normie a miałam podwyższone.

Maria Kotowicz
Strzyżów


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Od kilkunastu lat choruję na RZS i jestem leczona sterydami z różnym skutkiem. Były przerwy w bólu stawów a później niesamowite ataki cierpienia. Od marca br. korzystam z płyki "Polar Power" i ataki bólu całkiem ustąpiły a ja nareszcie wyzwoliłam się od sterydów.
Ustąpiły również bóle kręgosłupa spowodowane osteoporozą. Obecnie - profilaktycznie - 2 razy w tygodniu śpię ze stopami opartymi o płytkę.

Dabuta Biernacka
Warszawa


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Kupiłem płytkę bodajże 3 lata temu i domu towarzyszy mi wszędzie, gdzie tylko przebywam. W nocy jest pod łóżkiem i to pomaga mi spać spokojnie. W ciągu dnia, kiedy tylko odczuję jakąkolwiek dolegliwość wystarczy przyłożyć płytkę na bolące miejsce i po maks. dwóch godzinach dolegliwości ustępują.
Drugą płytkę podarowałem swojej siostrze, cierpiącej na bóle kręgosłupa. Podobnie jak ja, nie rozstaje się z nim codziennie.
Kiedyś przyjechała do nas kuzynka mieszkająca od wielu lat w Wiedniu. Osoba osiemdziesięcioletnia, cierpiąca również na wiele dolegliwości. Zakupiła płytkę i po powrocie do Wiednia przysłała list, prosząc o zakup kolejnych dwóch płytek. Jedną z nich przekazała austriackiemu policjantowi na rencie powypadkowej, cierpiącemu na bóle kręgosłupa. Po jakimś czasie (..) policjant poprosił o przekazanie podziękowań, gdyż dzięki stosowaniu płytki "Polar Power" jego dolegliwości uspokoiły się.

Bronisław Sroka
Gilowice


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Opis choroby, dolegliwości:
Od paru lat choruję na przerost gruczołu krokowego czyli tzw. prostaty. Od kilku miesięcy stosuję płytkę "Polar Power" zakupioną u Państwa Kozieł.
Czuję dużą poprawę. Moje PSA przed zastosowaniem tejże płytki wynosiło 4.190. Obecnie, przy regularnym stosowaniu płytki wynosi 1.02. Jestem bardzo zadowolony z płytki leczniczej. Każdemu mężczyźnie chorującemu na przerost gruczołu krokowego gorąco polecam.

Zbigniew Fijołek
Sochaczew
wiek: 58 lat


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Opis choroby, dolegliwości:
Znaczna skolioza kręgosłupa ze zmianami zwyrodnieniowymi. Bardzo bolały mnie krzyże.
Stosowałam płytkę leczniczą "Polar Power" całą noc – kładłam pod poduszką w dzień dorywczo. Nadal stosuję tak samo. Po 14 dniach odczułam duża ulgę. Obecnie bóle sa rzadsze i dość szybko ustępują.
Moje samopoczucie jest bardzo dobre. Sen mam dobry, ciśnienie w normie.

Czy jesteś zadowolony/a z płytki leczniczej a "Polar Power"?:
TAK. Jestem bardzo zadowolona i dlatego kupiłam "Polar Power" również dla mojej córki (mieszkającej oddzielnie).
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Nie żałuję, że kupiłam płytkę i namawiam inne osoby do tego samego. Mnie bardzo pomogła.

Aniela Gromek
Jastrzębie Zdrój
wiek: 58 lat


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Opis choroby, dolegliwości:
Bóle stawów kończyn górnych i dolnych, kręgosłupa odcinka szyjnego, rozstęp kości śródstopia lewej nogi, astma. Stosowałam płytkę leczniczą "Polar Power" w wolnych chwilach – podczas oglądania TV (ok. 1 - 1 1/2 godz.) oraz w czasie snu. Bóle w rękach ustąpiły po 4 dniach, w nogach po tygodniu. Również ataki kaszlu (astma) są rzadsze i mniej dokuczliwe. Wpływ "Polar Power" na moje samopoczucie i sen jest bardzo dobry (również brak ataków astmy w nocy). Ciśnienie mam w normie.

Czy jesteś zadowolony/a z płytki leczniczej a "Polar Power"?:
TAK. Bardzo.
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Skuteczny. Poręczny. Zdecydowanie polecam.

Barbara Ratajczak
Katowice
wiek: 56 lat


Opinia nt. skuteczności działania "Polar Power"

Opis choroby, dolegliwości:
Nieustające bardzo bolesne skurcze w nogach, bóle stawów, bóle reumatyczne, nadciśnienie tętnicze. Nieprzespane z powodu bólu noce wpędziły mnie w depresję oraz bezsenność. Stosowałam płytki leczniczej "Polar Power" około 3 godzin w ciągu dnia oraz całą noc.
Skurcze w nogach ustąpiły po pierwszym dniu. Stany zapalne stawów ustąpiły po 3 dniach. W efekcie stosowania "Polar Power" ustąpiły stany depresyjne, stałam się osobą aktywną i radosną, uregulowało się ciśnienie, jeszcze trochę walczę z bezsennością.

Czy jesteś zadowolony/a z płytki leczniczej "Polar Power":?
TAK. TAK. TAK.
Twoja końcowa opinia o "Polar Power":
Wspaniała, rewelacyjna rzecz. Płytka "Polar Power" dała kres moim cierpieniom, polecam wszystkim, którym ból nie jest obcy. Dziękuję Panie Tomaszu, dzięki Panu wróciła mi chęć do życia.

Małgorzata Kruczek
Jastrzębie
wiek: 67 lat