Płytki magnetyczne

Polar power

zamów polar power płytki polar power
ponad 3000 listów

Ponad 3000 listów ....

od zadowolych klientów. Przyjedź do nas, przed zakupem przeczytaj wybrane przez siebie opinie i upewnij się o świetnym działaniu płytek.

kim jest bioenergoterapueta

Kim jest bioenergoterapeuta?

Tomasz Kozieł pochodzi z Kęt, skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem drugiej klasy sportowej.

tu nas znajdziesz

Znajdziesz nas tutaj

F.P.H. "BioKent"
ul. Kleparz 7
32-650 Kęty

Zwroty i współpraca

Każdego klienta, który przekonał się jak świetnie działa Polar Power zachęcam, by polecić płytkę w rodzinie, wśród znajomych i przyjaciół. Nie ukrywam, że z takich poleceń mam najwięcej zamówień. Natomiast dla osób, które polecają płytki mam również miłe niespodzianki, ale o tym później - najpierw trzeba się przekonać o skuteczności działania.

Oczywiście każda osoba, która byłaby niezadowolna w jakiś sposób z działania płytki ma prawo do zwrotu. Nigdy nie robiłem, nie robię i nie będę robić problemów ze zwrotem. Takowych praktycznie nie mamy.

Zwrotu można dokonac bezpośrednio w siedzibie firmy 32-650 Kęty ul. Kleparz 7.

Jeżeli chcemy zwrocić płytkę droga pocztową wcześniej trzeba zadzwonić - 696-045-011 lub 33 845 36 34. Po dokonaniu procedury zwrotu odsyłam pieniądze droga pocztową lub na wskazany rachunek bankowy.