Płytki magnetyczne

Polar power

zamów polar power płytki polar power
ponad 3000 listów

Ponad 3000 listów ....

od zadowolych klientów. Przyjedź do nas, przed zakupem przeczytaj wybrane przez siebie opinie i upewnij się o świetnym działaniu płytek.

kim jest bioenergoterapueta

Kim jest bioenergoterapeuta?

Tomasz Kozieł pochodzi z Kęt, skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem drugiej klasy sportowej.

tu nas znajdziesz

Znajdziesz nas tutaj

F.P.H. "BioKent"
ul. Kleparz 7
32-650 Kęty

Magnetyzowanie płynów i żywności

Zastosowanie płytek magnetycznych „Polar Power" do magnetyzowania płynów i żywności.

Płytka magnetyczna "Polar Power" jest wysoko wydajnym urządzeniem posiadającym pozytywną opinię kieleckiego Studium Radiestezji i Bioenergoterapii, doskonale nadającym się do magnetyzowania wody, herbaty, naparów ziołowych i innych napojów, wywołując w nich zjawisko paramagnetyczne, co powoduje - po spożyciu - powstanie rezonansu synchronicznego w komórkach ludzkiego organizmu. Rezonans ten wzmacnia procesy metaboliczne w komórkach wskutek czego następuje złagodzenie dolegliwości, lub całkowite cofnięcie się choroby. Również namagnetyzowane napoje wzmacniają odporność organizmu oraz działanie enzymów metabolicznych i poprawiają krążenie krwi w naczyniach włosowatych.

Wskazania do korzystania z płytek magnetycznych:

 • zespół chorób reumatycznych
 • zwiększony poziom cholesterolu, miażdżyca i arterioskleroza
 • nerwice, choroba wieńcowa, zespół menopauzy
 • arytmia serca, nadciśnienie
 • przewlekłe stany zapalne, nieżyt układu pokarmowego, biegunki i zaparcia
 • zaburzenia metabolizmu i wewnętrznego cukrzyca, otyłość]
 • kamienie nerek, woreczka żółciowego i innych organów wewnętrznych
 • zaburzenia funkcji układu wegetatywnego
 • przerost gruczołu krokowego
 • migrena i inne zespoły bólowe

Ponadto magnetyzowaną wodę można stosować zewnętrznie w postaci okładów i wówczas:

 • likwiduje stany zapalne,obrzęki i blizny pourazowe
 • przyspiesza proces gojenia się ran i regeneracji skóry

Instrukcja obsługi:
Dowolny płyn (woda, sok, herbata, napar ziołowy itp.) wlać do szklanki, kubka ceramicznego (ale nie metalowego), butelki czy pojemnika plastikowego (może być nawet kilku czy kilkunastolitrowy) i postawić na zielonej stronie płytki POLAR POWER - biegunie ujemnym. Magnetyzacja płynu następuje już po 5 minutach. Proces ten powoduje powstanie płynu odpowiednio zmienionego energetycznie i strukturalnie, który wywiera pozytywny wpływ na organizm ludzki, regulując jego wewnętrzną równowagę.

Podobnie można energetyzować wszelkie produkty spożywcze, stawiając je na urządzeniu np. na talerzu ceramicznym czy szklanym, na okres co najmniej 8 minut. Poddany magnetyzacji płyn, można pić w celu wzmocnienia energetycznego (np. gdy odczuwamy zmęczenie lub osłabienie) jak i profilaktycznie wypijając np: rano na czczo szklankę płynu.

Optymalny efekt kojący i regenerujący uzyskuje się, spożywając aktywne magnetycznie napoje 3 razy dziennie przez dłuższy okres czasu.

W przypadku wszczepionego rozrusznika serca jak również w innych przypadkach, gdzie bezpośredni wpływ pola magnetycznego, uważa się ogólnie za niewskazany, można korzystać z urządzenia biostymulującego tylko pośrednio, to znaczy przez picie naenergetyzowanych przy jego pomocy płynów.